Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

ціни на тури Львів ОАЕ

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Така країна, як Емірати, ніколи не зупиняється у своєму розвитку. Постійно з'являються нові ідеї, спрямовані на те, щоб підвищити рівень комфорту не тільки місцевих жителів, але і відпочиваючих. Саме тому тури в ОАЕ Львів продає дуже швидко. Кожен хоче подивитися на цю дивну країну високого достатку. Не варто забувати і про те, що подорож краще почати зі столиці - Дубаї. Крім того, кожен з еміратів має свої особливості. Якщо Ви підете в Джебель Алі, то побачите чудово обладнаний морський порт, одну з найрозвиненіших економічних зон країни. Тури в ОАЕ зі Львова 2018 дають прекрасну можливість відвідати такі місця. Помилуватися красивими садами і чудово облаштованими елітними особняками можна в Джумейрі. Тут також знаходиться мусульманська святиня - мечеть Джумейра. Якщо Ви хочете купити зі знижкою тури в ОАЕ, то обов'язково поцікавтеся маршрутом, по якому Ви будете подорожувати. У Джумейрі також знаходиться аквапарк, великий торговий центр і намитий острів, який вражає своїм виглядом.

Багато хто купує гарячі тури в ОАЕ зі Львова для того, щоб побачити унікальних тварин, що мешкають в цій країні. Якщо часу у Вас не так багато, то обов'язково внесіть в маршрут плани відвідин старого міста. Тут розташовано два тунелі, старий ринок і ще багато пам'яток, що мають величезну історичну цінність.
Гарячий тур в ОАЕ зі Львова пройде даремно, якщо Ви не відвідаєте торгове серце Дубаї. Мова йде про площу Баяніс, яка дозволяє пережити справжній шопінговий шок. За покупками можна відправитися і на вулицю Ріггу, яка являє собою двокілометровий бульвар з великою кількістю бутіків, кафе і закусочних. Тут можна знайти все, що завгодно. Для цієї мети можна купувати також тури в ОАЕ на вихідні. Тим більше, що ціни на авіаквитки часто виявляються дуже низькими.
Не можна приїхати з Емірати і не скуштувати національні солодощі, не купити собі парфуми. Добре, що багато закладів працюють до опівночі. Це дозволяє від душі повеселитися. Якщо буде можливість, то відвідайте Крик-парк, який являє собою величезне зібрання великої кількості рослин. Його територія займає 96 га, а росте на ній 280 різних видів рослин. Якщо Ви будете планувати свій відпочинок, то обов'язково дізнайтеся заздалегідь ціни на тури в ОАЕ зі Львова. 2018 рік ніяких сюрпризів на цей рахунок не піднесе.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81