Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

відпочинок в Італія ціни зі Львова

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 На відпочинок до Італії зі Львова найчастіше їздять до Венеції, Флоренції чи Рим. Мілан - це аж ніяк не туристичний центр, він не строкатий, не надто жаркий, у ньому не збереглися значні пам'ятки часів Римської Імперії, в ньому не протягнуті мотузки з білизною над вуличками і нікому в голову не прийде опускати кошик з балкона, щоб крамар поклав туди продукти , як це відбувається в Неаполі. Якщо Неаполь називають самим італійським містом Італії, то Мілан - навпаки, самим неіталійським (якщо вам потрібен відпочинок саме в Італії, навряд чи Мілан вас задовольнить).

Мілан завжди хотів незалежності і завжди переходив з рук в руки - кельтів, французів, австрійців. Це бізнес-серце Італії. Центр капіталу, промисловості, ЗМІ і, звичайно, моди. Міланці носять ділові костюми, п'ють багато кави і є найбільш пунктуальними італійцями з усіх. Тут найвищі ціни на нерухомість і найвищі зарплати (Мілан - дороге місце для відпочинку в Італії, навіть якщо виліт у вас зі Львова або з іншого міста). Трафік настільки жвавий, що респектабельні авто поступилися місцем велосипедам і мопедам.
Тут, звичайно, є, на що помилуватися. Парадні фасади будинків, площа Леонардо, квартал міланських каналів, придуманий ним же, титаном Відродження; гігантський і єдиний у світі мармуровий собор - Туомо, зрозуміло, найвідоміший оперний театр в світі - Ла Скала. Його, до речі, знайти не так і просто: зовні, та і внутрішньо, цей відомий театр не такий вже й примітний, як те, що його наповнює - божественна музика. Ла Скала стоїть на місці церкви Санта Марія де ла Скала, від храму же опера і отримала свою назву. Завдяки їй Мілану вдається отримати звання столиці, причому столиці світу: до відкриття сезону в грудні сюди звідусіль з'їжджається політичний і богемний бомонд. Ціна заходу - 2000 євро.
Однак не тільки Ла Скала приваблює в Мілан. Звичайно, мода.
Сюди приїжджають під час сезонних розпродажів на шоп-тури - у січні та липні. Приїжджають і прямо направляються на Монте Наполеоні; модний квартал починається з цієї вулиці. Тут розташовуються бутикиВерсачі, Прада, Дольче і Габбана, Армані, Гуччі, влаштовуються покази мод і презентуються нові колекції. Модно одягнені в Мілані навіть бродяги: дух стилю і доброго смаку витає в самому міланському повітрі. Якщо ви стежите за модою, відпочинок в Італії в 2018 році можна провести в Мілані.
У Мілані винайшли аперитив - як настоянку і як поняття перерви між роботою і походом додому ввечері. Цей свій винахід міланці люблять і цінують - приїжджаючи на відпочинок зі Львова в Італію, ви теж можете вшанувати цю міланську традицію.
Дізнатися, скільки коштує відпочинок в Італії, забронювати авіаквитки, отримати інформацію про сімейний відпочинок ви можете у нас на сайті.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81