Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Італія

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Італія - це така країна, дивлячись на карту якої можна закривати очі і ось так, наосліп, вибирати місто, куди відправитися. І, будьте впевнені, ви не промахнетеся: Турин, Мілан, Верона, Генуя і Венеція на півночі, а потім, вздовж по чобітки в південному напрямку, - Ліворно, Рим, Неаполь, зрештою, Палермо ... Припустимо, ваш палець догодив на центральну частину, ви відкриваєте очі і бачите «Тоскана». І хвиля немислимою радості просто зобов'язана захлеснути вашу душу: ви їдете до Флоренції, адміністративний центр Тосканській провінції, з чим вас, власне, щиро повинні привітати в будь-якійтурфірмі Львова.

Якщо ви - шанувальник і цінитель мистецтва, Флоренція - це, що потрібно. Статуї Давида, Персея з головою Медузи Горгони, Геркулеса, Нептуна (фонтан, звичайно ж), композиція «Викрадення сабінянок» на Пласа де ла Сеньйорита і художники, все це малюють. Готичний Палаццо Веккіо, і звичайно, символ Флоренції - собор Санта-Марія-дель-Фіоре, виконаний у білому, зеленому і рожевому мармурі, із знаменитими «брамою раю» на баптистерії.
Флоренцію називають «колискою Відродження», а з її назвою пов'язані імена Мікеланджело (його Давид розташовується саме у Флоренції: оригінал - в музеї, копія - на площі), АмерігоВеспуччі, Медічі, Петрарки, Рафаеля, Джотто, ДжованніБокаччо, Макіавелі, Данте і Беатріче ... Зустріли незнайоме ім'я? У Флоренції неодмінно розтлумачать, що до чого, як і в туристичних фірмах Львова. Про Італію, можливо, розкажуть історію, як абсолютно юний дев'ятирічний Данте зустрів на флорентійській вулиці Беатріче, як вона проникла в його душу, і все, що було написано ним - сонети, трактати, «Божественна комедія», - так чи інакше пов'язане з ім'ям цієї дівчини. До речі, вони жодного разу навіть не говорили: Беатріче раптово померла в 24 роки і похована у Флоренції, недалеко від будинку, де жив Данте Аліг'єрі.
Історія цих відносин демонструє всю суворість флорентійських вдач. Тосканців називають «італійськими англійцями»: вони стримані в одязі, мають свої секрети і ретельно їх приховують за милими посмішками. Злегка зарозумілі, рішучі і тверді духом.
Флоренція стоїть на річці Арно. Два береги з'єднує міст ПонтеВеккьо, унікальний своїми «мешканцями»: ще в Середні століття його заселили торговці, влаштувавши там свої лавочки. На «Крамничному» мості і сьогодні продають найвишуканіші ювелірні вироби, перетворюючи міст в ювелірну галерею.
Флоренція - дивовижне місто. Її ринок перетворився на храм архангела Михаїла, вежі - в палаццо, в'язниця - в готель. Флоренція - це батьківщина хмарочосів: 75-метрові висотки з'явилися там ще в XVI столітті. І, що не менш цікаво, її старовина збережена так, що в ній зручно жити.
Купуйте авіаквитки у туроператорів Львів - Італія, цікавтеся цінами в турагентствах і турфірмах, і нехай Флоренція підкориться вам!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81