Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Індія

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Туристи відвідують Індію з різними цілями, але кожен з мандрівників напевно знає, що тут його чекають захоплюючі пригоди і чудові враження. Турфірми Львова по цьому маршруту готові запропонувати найкращі варіанти. Вони відрізняються комфортністю і насиченістю. На території Індії досить багато визначних пам'яток. Більше того, багатьом подобається національна кухня або традиції. Все це можна отримати в тому випадку, якщо туристична фірма у Львові по напрямку Індія запропонує Вам кілька варіантів організації відпочинку. Не може не радувати той факт, що ціни на авіаквитки досить низькі. Це дозволяє знизити і вартість путівки.

Варто відзначити, що всередині самої країни є ряд міст, яким туристи віддають перевагу найчастіше. У цьому сенсі туристичні агенції в маршруті Львів Індія найчастіше виділяють Гоа, Калькутту, Делі і Мадрас. Саме тут наплив туристів зі всього світу найбільший. Кожен з цих туристичних центрів - зона особливого інтересу. Мова йде про різноманітні можливості для відпочинку. Турагентство при плануванні відпочинку Львів Індія напевно запропонує Вам який-небудь цікавий варіант, якщо Ви скажете, чим саме Ви цікавитеся.
Якщо Ви все таки вирішите поїхати в Індію, то обов'язково відвідайте Агру. Саме тут знаходиться всесвітньо відомий Тадж-Махал. Перлинова мечеть була побудована в 17 столітті і до сьогоднішнього дня радує око людини. Туристичне агентство з м. Львів в Індії обов'язково порадить відвідати цю пам'ятку.
Не можна не приділити увагу і Золотому Храму сикхів, який розташований в Армістарі. Цій стародавній споруді вже дуже багато років, що перетворило його на справжню легенду. Туроператори Львів Індія напевно знають про це і не можуть не запропонувати екскурсію своїм клієнтам. Історія Золотого храму сягає корінням ще в 1589 рік. Ця споруда оточена водоймою, котра вважається носієм сили безсмертя.
Для того, щоб побачити меморіал Вікторії, необхідно відвідати Бірлу. Більше того, тут же розташована будівля, в котрій засідає уряд. Любителям природи також знайдеться цікаве заняття, адже на території міста є ботанічний сад. Основні його експонати - це зразки гімалайської і альпійської флори. Не варто обходити увагою і столицю держави - Делі. Саме тут зосереджена велика кількість музеїв та інших цікавих місць.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81