Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

відпочинок в Хорватії ціни зі Львова

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 На листівках з Хорватії найчастіше зображують Адріатичне море, острівну берегову лінію і Дінарські гори. Різноманітність хорватських пейзажів, більше того, знайшло своє відображення і в національному гімні: «Ми любимо твої рівнини, ми любимо твої гори», - співають хорвати, притиснувши праву руку до серця.

Як виглядають Дінари, чи відрізняються вони від наших Карпат? Перевірити можна, влаштувавши собі відпочинок в Хорватії. Особливо приємно, що туди можна здійснювати виліт зі Львова. Якщо Ви шукаєте можливість сімейного відпочинку, Хорватія - один з найкращих варіантів: ця країна славиться не стільки галасливими курортами, скільки чистими спокійними пляжами в оточенні лісів і з горами на обрії.

Як і на все, ціни на відпочинок в Хорватії прив'язані до курсу долара. Щоб здешевити поїздку, можна скористатися послугою раннього бронювання (таким чином відпочинок 2018 «Хорватія - Львів» обійдеться вам приблизно на 40% дешевше). Про послугу раннього бронювання на відпочинок в Хорватії Ви можете дізнатися більше з нашої статті по цій темі. Також авіаквитки будуть коштувати значно дешевше, якщо скористатися гарячими путівками чи відпочивати великою компанією - таким чином відпочити у Хорватії Ви зможете значно дешевше. Благо, обидва види послуг ми Вам з радістю надамо.

Дізнавшись, скільки коштує відпочинок в Хорватії зі Львова, звичайно, подивіться, де краще відпочивати в Хорватії в 2018 році, так як відпочинок у цій країні - штука різнопланова.

Хорватія - європейська держава. Її пляжі - найбільш популярних курортів, Спліта і Дубровника, - не поступаються за популярністю Поречу, хорватській мецці для активного відпочинку: управлятися з яхтою, дайвінгувати і розрізати хвилі дошкою неодмінно вирушайте туди. На островах Хорватії проведення часу відрізняється різноманітністю: можна приєднатися до місцевої богеми, торкатися оливкових дерев і розглядати яхти. Якщо старовина для Вас цікавіша, ніж яхти, вирушайте на півострів Істрія або подивіться історичний центр Дубровника, того ж Спліта (а в ньому знайдете замок Діоклетіана і згадайте, що Діоклетіан - це такий римський імператор, який жив в 3-4 століттях н.е. і після закінчення своєї державної місії (дуже плідною, до речі) займався садівництвом). Його замок в Спліті охороняється ЮНЕСКО, але це не заважає місцями хорватській рослинності брати гору над історією і створювати приємну гармонійну атмосферу.

Ще - неодмінно пройдіться по старих вулицях Трогіра, якщо Вам цікава архітектура. Місто стоїть більше двох тисяч років і при цьому вважається найбільш показовим зразком романо-готичної культури в Центральній Європі. Відпочиваючи в Хорватії, не пропустіть можливість пройтися вулицями, де ходили ще задовго до народження Христа.

 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81