Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Туроператор по Хорватії. Тури до Хорватії від туроператорів. Відпочинок

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Хорватію по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Хорватії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Хорватію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Хорватії.. 

 Гарячі путівки і тури в Хорватію  всі пропозиції

Відпочинок в Хорватії. Переглянути:

путівки в хорватію курорти хорватії готелі хорватії
Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

Для тих, хто цікавиться європейською історією і культурою, поїздка до Хорватії - відмінна можливість познайомитися з архітектурними і художніми пам'ятками цієї красивої країни Західної Європи. Майбутню поїздку варто обговорити з кваліфікованими фахівцями в галузі туризму. Досвідчений туроператор по Хорватії допоможе вам вибрати найцікавіший історичний маршрут, порадить, в яких містах зупинитися і які відвідати музеї.
 
 Турботу про оформлення туру теж візьмуть на себе туроператори. Хорватія надає своїм гостям широкий спектр туристичних послуг. Про них ви можете дізнатися зі спеціальних каталогів, які легко знайти і на сайтах Інтернету, і в будь-якому туристичному агентстві вашого міста. Про те, скільки коштує відпочинок в Хорватії, туроператор надасть вичерпну інформацію і порадить самий необтяжливий для вашого бюджету і самий змістовний по суті варіант подорожі.
 
 Українські туроператори по Хорватії поряд з традиційними турами пропонують автомобільні та автобусні поїздки в Загреб з індивідуальним планом подальшого відвідування старовинних хорватських міст Ровінь, Пула, Пореч і архітектурної перлини південного узбережжя Дубровника. Культурна програма може бути доповнена відвідинами районі Загреба термальних джерел з вмістом цілющої нафти. Нафталан відомий у всій Європі як унікальне місце специфічного курортного лікування, про яке туроператори Україні по Хорватії також мають самі докладні відомості.
 
 У нинішньому сезоні у туристів користується великою популярністю комбінований тур, в який включені переїзд потягом з Києва до Загреба і автобусна екскурсія з хорватської столиці до Венеції; при цьому завчасне придбання квитків та оформлення інших проїзних документів бере на себе оператор по Хорватії. Залишається тільки визначитися з термінами поїздки - і можна насолоджуватися передчуттям майбутньої подорожі. 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81