Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Хорватія

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 У будь-якій турфірмі Львова, якщо Ви шукаєте відпочинок в Хорватії, Вам запропонують з'їздити в Дубровник. І туроператорів Львів - Хорватія можна зрозуміти. Тільки уявіть: Ви побачите місто, фортечні стіни якого йдуть просто в море.

Дубровник виник як злиття грецького і слов'янського поселення: уявіть, як там, мабуть, спокійно душі, якщо стільки століть гармонійно уживаються спадкоємці настільки різних культур; причому історія цього синтезу настільки давня, що шви, що з'єднують місто, культуру і людей, вже давно перестали бути швами. Двоє стало одним і збагатило один одного, як скажімо християнство на наших землях, яке корінням сягає в язичництво.
Фортеця стоїть тут з Х століття. Забравшись на її стіни, Ви зможете оцінити красу стародавнього міста, будинки з піщанику з червоними покрівлями і вузькі вулички на зразок італійських; Хорватія - це не Львів з його архітектурним простором. Дубровник, як і деякі інші міста, які Вам запропонують відвідати в туристичних фірмах у Львові, в Хорватії відрізняється щільною забудовою. Його основа - скелястий острів.
Це місто, зведене на камені. Можливо, саме ця біблійна метафора, настільки буквально втілена в Дубровнику, допомогла йому пережити взяття Наполеоном і навіть сербське бомбардування в 1990-х, нехай і ціною втрати частини старого міста (вже протягом декількох років місто було повністю відновлено, про що Вам також розкажуть в турфірмах Львова).
У місті збереглися зразки архітектури різних епох. Приїхавши до Хорватії зі Львова, не дивуйтеся, побачивши тут домініканські монастирі і костели.
Одна цікава деталь з'єднує древній жіночий і чоловічий монастирі Дубровника. А саме, підземна деталь. Таємний хід. Діти цього таємного союзу виховувалися в місцевому сиротинці.
Дубровник - це місто з дивовижною історією. Він пережив землетрус, втративши п'ять тисяч своїх громадян. Зате вберіг їх від інквізиції і відмовився від вигідного промислу - работоргівлі. Зараз на міській площі, до якої ведуть, до блиску відполіровані часом, кам'яні дороги, під пам'ятником хорватському поетові Івану Дулічу, шумлять торговці іншого роду - тут продаються овочі та зелень.
Місто немов відпочиває від потрясінь, що випали на його долю. Напуває водою з кам'яних фонтанчиків, радіє відродженню пісень і танців на своїх вулицях, годує в своїх ресторанах морепродуктами, дістаючи їх з Адріатичного моря і морозильних камер (ліміт улову дуже суворий).
Місто живе під заступництвом святого Валенсія. У його бароковому соборі вінчаються, щоб жити довго і щасливо.
Кам'яне місто під знаком любові - і ви досі сумніваєтеся, відвідати його? .. Авіаквитки в турагентствах зі Львова до Хорватії вже чекають Вас.
 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81