Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

ціни на тури Львів Хорватія

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Загреб - це найбільше місто Хорватії та її серце. Існує давня легенда про походження назви хорватської столиці. Стомлений довгою дорогою князь, замучений спрагою, побачив нарешті поселення з джерелом і красиву дівчину біля нього. Дівчину звали Манда. Князь звернувся до неї, попросивши «загребти води». Так поселення отримало свою назву «Загреб», а джерело свою - Мандушевац.

Тури в Хорватію на вихідні зазвичай передбачають відвідування Загреба. Ви можете придбати авіаквитки зі Львова до Хорватії, ціни на тури в Хорватію зі Львова 2017 опубліковані на нашому сайті.
У столиці Хорватії проживає сімсот тисяч чоловік. Хорвати говорять на титульній мові, старші пам'ятають російську, молодь знайома з англійською. Вони спокійно обходяться без голосних у вимові своїх слів і без соціалістичних пам'яток у своїй столиці. Відразу після здобуття незалежності в 1991 році Загреб став стрімко повертати собі колишній вигляд європейського міста, збудованого за зразком австро-угорської архітектури. На згадку від неї ж - круті вузькі вулички.
У центрі міста знаходиться площа імені Йосипа Елачича, національного героя. Його повернули на постамент також тільки після здобуття Хорватією незалежності. Чи схожий він на Хмельницького на Софійській площі в Києві або на князя Данила у Львові? Придивіться неодмінно.
Ви побачите також прекрасних і звичних для Західної України вуличних Мадонн, готичні собори, кольорові доми та ліпні фасади.
Місто утворене з двох історичних частин: єпископської і ремісничої. «Церковне» місто (на пагорбі «Каптол») і Градец довгий час змагалися за панування в місті. Тільки у вісімнадцятому столітті вони були об'єднані, а рів, що розділяє їх, засипаний.
Загреб пережив землетрус, пожежу, татарську орду, довгу боротьбу хорватів за здобуття незалежності. Йому вдалося зберегти своє обличчя і багату духовну спадщину. У собор святого Стефана здійснюються багатотисячні паломництва до мощів похованих тут святих. Ще одна святиня Загреба - чудотворна ікона Божої Матері, дивом уціліла в усіх перипетіях, що приголомшували хорватську столицю.
Дуже символічний храм святого Марка: його покриває кольорова черепиця, викладена у вигляді гербів Загреба та Хорватії.
Загреб можна відвідати в рамках гарячого туру Львів - Хорватія. Оформити зі знижкою тури до Хорватії Ви можете при попередньому оформленні замовлення, а також вирушаючи на відпочинок великою компанією.
 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81