Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Львів Франція автобус зі Львова

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Одного разу настає такий ранок, коли без вагомих причин прокидаєшся з світанком, щоб нікого не розбудити, закривши кухню, вариш каву або ставиш чайник, відкриваєш вікно, щоб бачити рожеві промені сонця і впустити додому трохи вітру. І в повітрі висить очікування чогось великого, і нудишся цим очікуванням, поки, нарешті, увірвався вітер не шепне на вухо: «Пора здійснювати мрії». І ось меланхолія поселяється в очах, робиш перший ковток з чашки, береш в руки круасан (неодмінно круасан), і меланхолія змінюється бадьорістю духу - пора їхати до Франції!

Не випускаючи чашку з рук, із завмиранням серця вводиш запит «Львів Франція ціна». Прикидаєш, що можна продати або у кого позичити. На літаку все одно не виходить? Не питання. Вводиш «Львів - Франція на авто». Згадуєш, що не вмієш водити і правиш на «Львів - Франція автобус».
Від пропозицій розбігаються очі. Не дивно: Франція - це туристична країна номер один. Кожен її регіон багатий пам'ятками - історичними, художніми, архітектурними пам'ятками; помірний клімат, лавандові поля, блакитне узбережжя, золоті острова - від цих слів, можливо, почнеться легке запаморочення. Запаморочення може посилитися, якщо згадати, що Франція - це країна моди, а вино там подають з урахуванням блюда, форми келиха і температури напою. А ще ж сири, риба, випічка ... І все це у супроводі голоси Едіт Піаф і Патрісії Каас.
Потім прийде питання, як же влаштувати тур зі Львова до Франції, якщо там стільки всього? І серце здригнеться, коли очі зловлять Ейфелеву вежу. І згадаються кращі години, проведені з Дюма, Золя, Бальзаком і чудесним Оксарой Уайльдом. І захочеться побачити Сену, і пройти стопами Анатоля Франса. І повториш про себе рядки бодлеровских «Квітів зла», воспрянет бажання почути Вагнера і побачити зблизька Тріумфальну арку. І, звичайно, пройтися залами Лувру. І зайти в музей Пікассо ще. І згадати, що Франція - це батьківщина Жанни д'Арк, Руссо і Вольтера.
І ось тоді стане очевидним, що поїздка у Францію зі Львова потрібна як ковток повітря, що ця мрія повинна втілитися, інакше собі цього пробачити. І тоді стане зрозумілим план відпочинку 2017.
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81