Українська моваРуский язык EnglishPolska


icon Мандрівки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тури в
Пошук
ПП "БІ Тревел"
line

Передача документівТури на відпустку до Болгарії. Поїздки в Болгарію від Бі Тревел

Оберіть країну із переліку

 

Поспішайте залишити заявку

І'мя: Телефон або email:


Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Болгарію по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Болгарії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Болгарію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Болгарії.. 

 Гарячі путівки і тури в Болгарію  всі пропозиції

Відпочинок в Болгарії. Переглянути:

путівки в болгарію курорти болгарії готелі болгарії


Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:  
Маршрут - Країни - Побажання:

Горбисті райони, великі рівнини, ліси, гірські ланцюги, море - все це ви зможете побачити, вибравши відпустку в Болгарії. Завдяки засніженим гірськихм схилам в цій країні люблять відпочивати не тільки любителі пляжного відпочинку, але й шанувальники гірських лиж і сноубордів. Ще однією перевагою відпочинку в Болгарії є наявність в гірській місцевості мінеральних і лікувальних джерел.
 
Поїздки до Болгарії також зацікавлять туристів, які марять історією та культурою, адже на території цієї країни в різні часи проживало сім цивілізацій, кожна з яких залишила свій слід в історії Болгарії. Підбираючи тури на відпустку в Болгарії, слід поцікавитися, чи включають вони відвідування основних визначних пам'яток, серед яких столиця країни - Софія, етнографічний музей Етир, Національний музей історії, Долина Троянд і багато інших.
 
Поїхати до Болгарії ви можете як одні, так і з сім'єю в будь-яку пору року. Тут кожен член сім'ї від найбільшого до найменшого, знайде для себе безліч захоплюючих занять. Українські туристи люблять відпочивати в Болгарії ще й тому, що тут практично відсутній мовний бар'єр, завдяки чому мандрівники не відчувають того дискомфорту, який з'являється під час перебування в чужій країні.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Бажаєте відпочити?

Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України


Не встигаємо викладати
всі ціни на сайт!

Турів набагато більше.

Телефонуйте


м. Львів

м. Київ


Залишайте заявки
тут