Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

турагентство Львів Мальдіви

 

Гарячі пропозиції:

Щодня в групі Переглянути на FaceBook

Отримувати у Viber

 

Поспішайте залишити заявку:

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Для тих, хто ще не був на Мальдівах, необхідно ще раз уточнити, що ця країна - дуже хороша можливість побувати у справжньому раю. Мова йде не тільки про чудову природу, а й про комфортний відпочинок.

Львів турфірма, Мальдіви яка вивчила дуже добре і готова запропонувати своїм клієнтам кілька варіантів, завжди залишається у виграші через велику кількість позитивних емоцій, які залишаться після подорожі.
Туристична фірма у Львові Мальдіви пропонує відвідати за досить вигідними цінами, не дивлячись на те, що навіть квиток коштує досить дорого, а переліт займає не одну годину. Ця країна вже давно відома в світі, як місце-мрія для людей різних верст і віків. Цей райський куточок, оточений теплими і ласкавими водами Індійського океану дарує незабутні враження, які дуже складно забути. Туроператори Львів Мальдіви дуже добре розуміють це. Саме тому підбирається найбільш цікавий маршрут з точки зору самого мандрівника. Важливо те, як Ви самі хочете провести свою відпустку і на які розваги розраховуєте.
Мальдівська республіка - це близько 1200 коралових атолів, кожен з яких по-своєму гарний. Цікаво, що далеко не всі острови є населеними. Цивілізований відпочинок пропонується тільки на 200 атолах. Турфірми Львова відразу попереджають про те, що ціни на авіаквитки досить високі, що не дуже добре відбивається і на вартості путівки в цілому. Завдяки тому, що Мальдіви знаходяться дуже близько до екватора, клімат тут досить м'який. Комфортна температура відпочинку забезпечує приємний відпочинок. Ця країна неймовірно багата мешканцями підводного світу. Туристичне агентство Львів Мальдіви у багатьох випадках пропонує потенційним клієнтам відвідати ці острови для того, щоб побачити красу Індійського океану. Місцеві жителі з радістю пропонують туристам можливість зайнятися дайвінгом для того, щоб побачити все на власні очі. Не менш багатий тут і рослинний світ. Тим більше, що погода сприяє зростанню квітів і дерев цілий рік. Турагентство м.Львів Мальдіви пропонує путівки на будь-який час, коли Вам це буде зручно. Такий відпочинок підійде тим, хто любить усамітнення і згоден жити в окремих бунгало, оточених зеленими заростями. Є тут і готелі або котеджі.
 
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81