Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Всі кращі готелі Болгарії. Відпочинок, ціни, опис, Болгарія

 

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Болгарію - пишіть нам вже зараз

 

Готелі Болгарії

   .

Путівки в Болгарію Курорти Болгарії

Відпочинок в Болгарії. Переглянути всі

путівки в болгарію курорти болгарії

 Гарячі путівки і тури в Болгарію  всі варіанти тут

Будь ласка, запитуйте у наших менеджерів спеціальні пропозиції від готелів!

Не публікуються у зв'язку з постійними змінами

Готелі Болгарія. Забронюйте готель в будь-якій країні світу разом з нами.

 

Австрія зі Львова
Бразилія зі Львова
Китай зі Львова
Кіпр зі Львова
Єгипет зі Львова
Туніс зі Львова
Хорватія зі Львова
Канада зі Львова
Чехія зі Львова
Франція зі Львова
Німеччина зі Львова
Туреччина зі Львова

Бажаєте знайти ще цікавіші тури? Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант відпочинку за Вашими побажаннями!
І'мя:
E-mail:
Телефон:
Маршрут - Країни - Побажання:

 Болгарія - вибір туристів 2018

 
Напевно, у багатьох з нас у свідомості міцно закріпилася думка, що Болгарія - це відпочинок середнього рівня, та й що це зовсім «не закордон». Слов'янський менталітет і колорит,мова-схожа з російською і близьке до нас розташування не формують образ дорогого курорту люкс класу-, але це зовсім не так!
 
На сьогоднішній день Болгарія вважається одним з найбільш затребуваних курортів! Хороші готелі і велика кількість сучасних пансіонатів біля моря, величезний вибір готелів в різних цінових категоріях (готелі 3,4,5 зірок) і різноманіття курортів. Для тих, хто хоче отримати першокласний відпочинок на морі по абсолютно доступній вартості, Болгарія - вибір №1.
 
Готелі Болгарії
Болгарія є однією з країн-учасниць Європейського Союзу, тому тут надають особливого значення дотриманню діючих стандартів в галузі туризму, починаючи від чистоти пляжів аж до обслуговування в готелях. Якщо говорити про стандартизацію готелів, то тут заплутана система, - всі курорти мають свої відмінні особливості.
 
Багато готелів, які входять до категорії 4 *, повністю відповідають і найвищій категорії - 5 *. Туристи дивуються - тоді чому ці готелі не мають 5 зірок? Відповідь досить проста - ряд податків зменшує кількість зірок того чи іншого готелю (причому, абсолютно даремно), але для мандрівників це тільки плюс - ціна не кусається.
 
Тризіркові болгарські готелі не можна назвати примітними, але співвідношення якості і ціни тут повністю дотримано. Головний плюс таких готелів в тому, що вони сімейні та перебувають у власності місцевих власників, які особисто піклуються про комфорт відпочиваючих. Зокрема, це відноситься до готелів, в номерний фонд яких входить 80-100 кімнат, не більше.
 
Найекономніший варіант відпочинку - готелі три зірки. Це недорогі молодіжні готелі Болгарії - вибір тих, хто планує лише зрідка з'являтися в номері. Те ж стосується і готелів, нагороджених тільки двома зірками - це доступний варіант рівня «прийняти ванну і відпочити після вечірок». Якщо ви шукайте саме такий варіант відпочинку, звертайтеся до фахівців «Бі Тревел» - спеціально для вас ми виберемо найкращі і недорогі готелі в сонячній Болгарії!
 
Якщо ви відправляєтеся на відпочинок повним сімейством, зверніть увагу на досить відомі курорти Еленіте і Дюни! Тут є комплекси з готелями різних категорій. Як люксові, так і недорогі готелі Болгарії для відпочинку з дітьми зосередилися саме тут! Для вас і ваших маленьких непосид ми підберемо недорогі готелі в Болгарії з аквапарком для незабутнього проведення часу!
 
Для молоді ми рекомендуємо курорти, рівних яким на сьогоднішній день немає - це Сонячний Берег і Золоті піски. Тут - недорогі готелі Болгарії з великою територією і всілякої інфраструктурою для відпочинку. Самі гучні вечірки і дискотеки - саме на цих курортах!
 
 Якщо ж ви просто шукайте варіант для бюджетного відпочинку, зупиніть вибір на хороших недорогих готелях Болгарії, які розташовані в Кітені!
 
Плануєте відпочити в Болгарії? Звертайтеся в компанію «Бі Тревел». Бронювання квитків і готелів в Болгарії, індивідуальний підбір турів та повний супровід в оформленні документів - ось основний спектр наших послуг. Крім того, наші менеджери поділяться корисними порадами для відпочиваючих в Болгарії, які не будуть зайвими під час подорожі!
 
Бажаєте відпочити?
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
* тільки для жителів України

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81